Συμβούλια Τοπικών Κοινοτήτων

Η σύνθεση των Τοπικών Συμβουλίων των Δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Φυλής

Τα μέλη των Τοπικών Συμβουλίων :

Δημοτική Κοινότητα ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΛΙΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
3. ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
4. ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
5. ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
6. ΤΣΙΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
7. ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
8. ΛΙΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ   «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
9. ΚΟΠΑΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ   «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
10. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ   «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΥΛΗΣ»)
11. ΦΑΝΟΥΡΓΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ   «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ»)

 

Δημοτική Κοινότητα ΖΕΦΥΡΙΟΥ

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΛΑΘΟΥΡΑΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
2. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
3. ΚΛΑΠΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
4. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
5. ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
6. ΛΙΑΚΟΥ – ΓΚΑΓΚΟΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
7. ΧΕΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΥΛΗΣ»)


Δημοτική Κοινότητα ΦΥΛΗΣ

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΛΑΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
2. ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
3. ΤΣΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
4. ΠΙΝΗ  ΕΛΕΝΗ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
5. ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
6. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
7. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)