Δημοτικό Συμβούλιο

Προεδρείο Δημοτικού Συμβουλίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ: ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ-ΠΕΡΙΣΟΡΑΤΗ ΖΩΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ: ΔΡΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ: ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΟΦΙΑ

 

Σύνθεση Δημοτικού Συμβουλίου

1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ-ΠΕΡΙΣΟΡΑΤΗ ΖΩΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ  (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
2. ΔΡΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
3. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ( ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
4. ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
5. ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
6. ΣΧΙΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
7. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
8. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
9. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
10. ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
11. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
12. ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
13. ΣΑΡΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
14. ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
15. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
16. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
17. ΚΟΥΡΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
18. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
19. ΡΑΦΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
20. ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
21. ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ»)
22. ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
23. ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
24. ΜΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
25. ΣΚΑΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
26. ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
27. ΛΥΧΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΦΥΛΗ. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»)
28. ΜΠΟΥΡΑΪΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
29. ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
30. ΣΕΡΕΠΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΑΛΛΑΓΗΣ»)
31. ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΥΛΗΣ»)
32. ΡΟΥΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ»)
33. ΤΣΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΥΛΗ»)